Kultūra. Industrija. Tehnoloģija.

9. un 10. oktobris.

Par KIT

KIT ir radošo industriju pārstāvju forums, kas radīts kā komunikācijas platforma nozares pārstāvjiem. Tas dod iespēju Latvijas un ārvalstu nozares profesionāļiem apmainīties ar viedokļiem un veidot iedvesmas pilnu pamatu jaunām vīzijām, vienlaikus aicinot ikvienu ieraudzīt nozari no dažādiem skatpunktiem.

Mūsu mērķis ir veidot atvērtu telpu, kur nozares pārstāvji var brīvi dalīties savās perspektīvās. Misija, kas mūs virza, ir veicināt domu apmaiņu industrijas pārstāvju vidū, tādējādi veicinot nozares profesionalitāti un vienotu virzienu nozares mērķiem. Foruma idejas autori ir gaismu dizaina un skatuves tehnoloģiju izstrādātāji un ražotāji - “Kompanija NA”.

Šis gads KIT organizatoriem un dalībniekiem būs nozīmīgs, kad pēc neliela pārtraukuma kopā tiks aizvadīta 5. foruma gadadiena. Šī gada galvenā tēma "Mūsdienu kultūras un tehnoloģiju sinerģija - kā neapmaldīties ceļā uz labu rezultātu. KIT diskusiju paneli atklās īpašais viesis - pasaulē atzīts jomas profesionālis, kurš ar savu vizuālās izteiksmes redzējumu ir radījis gana nozīmīgu ietekmi nozarē. Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar viesa pieredzes stāstu, radošo risinājumu stratēģijām un grūtībām, kuras nākas pārvarēt strādājot ar pasaules līmeņa zvaigznēm.

Programma

Pirmā diena

PERPETUUM MOBILE: TRADĪCIJAS VAI TEHNOLOĢIJAS?

Tradīcijas. Tehnoloģijas. Ekspektācijas.
Tradīciju un nākotnes ideju sintēze. XXVII Latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki, kas motivē līdzdarboties kultūras mantojuma saglabāšanā un tradīciju pārmantošanā, vienlaicīgi gūstot arī emocionālu un estētisku pieredzi. Šis notikums ir atstājis industrijā vairākus atvērtus jautājumus. Kā apvienot tradīcijas ar inovatīvām tehnoloģijām, vienlaikus nezaudējot tradicionālās vērtības, izaicinot mūsdienu cilvēka uztveri, lai radītu nākamo paaudžu skatījumu. Saruna par svētku organizatorisko, māksliniecisko, saturisko kvalitāti, kā arī par to ilgtspēju nākotnē..

QUO VADIS - iz'Dzīves 'FIZIKA'

Mākslīgais intelekts. Izglītība. Radošums. Algoritms. Kā Industrija risina izaicinājumus, ko nes tehnoloģiju attīstība un mainīgās sabiedrības vajadzības? Izglītības pamatnostādņu attīstībā vai nemainīgumā? Vai mēs spējam iet līdzi Tehnoloģiju attīstībai un nepazust tulkojumā? Radošā matematika, mākslīgais intelekts, kolektīvā prāta programmēšana. Sarunas par eksakto zinātņu pielietojumu radošajās industrijās.

Otrā diena

MEISTARKLASES

Otrajā pasākuma dienā dalībnieki tiks iesaistīti meistarklasēs ar nozares profesionāļiem, lai iepazīstinātu viņus ar jaunākajām tehnoloģiju iespējām: Krāsu psiholoģija caur skatītāju uztveres prizmu; Kreatīvā gaismas animācija un gaismas efekti; Live Video Mixing; Tīklu sistēmas optimizācija.

9. Oktobris

10. Oktobris

DALĪBNIEKI

Tobias Rylander

Gaismu dizaina un skatuves konceptuālais mākslinieks

Tobias Rylander ir radošais dizainers, strādājis pie daudziem ievērojamiem starptautiskiem projektiem. Teātra izrādes un reklāmas, modes pasaule un festivāli.Nesen Tobias tika apbalvots ar ievērojamo "Knights of Illumination" balvu par darbu pie grupas 'The 1975' koncertiem.

Ojārs Rubenis

LTDS Valdes priekšsēdētājs

Latviešu žurnālists un sabiedriskais darbinieks, kas kļuvis par vadošo balsi kultūras un žurnālistikas jomā Latvijā.

Aira Birziņa

Dziesmu svētku virsdiriģente

Latviešu diriģente, kura ar savu muzikālo talantu un vadības prasmi ir ieguvusi starptautisku atzinību, vadot vairākus sieviešu korus un piedaloties dažādos nozīmīgos koru konkursos.

Jānis Purviņš

Horeogrāfs

Latviešu horeogrāfs, režisors un deju pedagogs.Vadījis vairākus nozīmīgus Latvijas un ārvalstu deju projektus.Radījis 372 orģinālhoreografijas un deju apdares.Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku, Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētku virsvadītājs un mākslinieciskais vadītājs.

Juris Jonelis

Režisors

Latviešu režisors un dramatiskā teātra pedagogs, Multimediālas deju lielizrādes 'Abas Malas' un XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku Koru lielkoncerta 'TĪRUMS. Dziesmas ceļš' režisors.

Austris Mailītis

Arhitekts

Šobrīd starptautiski pazīstamākais jaunās paaudzes latviešu arhitekts. Mežaparka Lielās estrādes projekta autors.

Diāna Čivle

Pasākumu producente

Diāna Čivle ir pieredzējusi producente, kura ir organizējusi dažāda mēroga pasākumus un kultūras festivālus un ir veikusi pētījumus par lielpasākumu saturu mūsdienu kontekstā.

Ģirts Ozoliņš

Erica Synths Vizionārs

Elektronisko mūzikas instrumentu ražotāja Erica Synths dibinātājs un vadītājs, LETERA valdes loceklis. Bijis fizikas un matemātikas skolotājs, pasniedzējs Rīgas Stradiņa Universitātē, 10 gadus vadījis mārketinga komunikāciju aģentūru IDEA.“Mācieties, bērni, fiziku!”

Tālis Juhna

Rīgas Tehniskās universitātes rektors

Latviešu akadēmiķis un inovāciju vadības eksperts ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi ūdens un biotehnoloģiju pētniecība.

Normunds Bergs

Uzņēmējs

LETERA prezidents un veiksmīgs uzņēmējs ar ilggadēju pieredzi IT un elektronikas nozarē.

Reinis Suhanovs

Scenogrāfs, režisors

Latviešu scenogrāfs un režisors. XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku noslēguma koncerta 'Kopā Augšup' režisors.Valmieras vasaras teātra festivāla radītājs un sirds.“Jebkurš instruments ir derīgs, lai izraisītu cilvēkā emocijas.”

Ingūna Elere

Dizaina studijas "H2E" līdzdibinātāja un vadošā dizainere, LMA profesore.

Ingūna Elere ir izcilā dizainere, kuras vadītā dizaina projekti ir guvuši starptautisku atzinību un balvas, ietverot Red Dot Design Award, SEGD Award, German Design Award un IF Design Award.

Elizabete Palasiosa

Story Hub līdzdibinātāja un radošā producente, LKA docētāja

Radošo industriju speciāliste ar starpdisciplināru pieeju un vairāk nekā 15 gadu pieredzi, kura spēj apvienot dažādas mākslas un mediju formas, radot nestandarta risinājumus.

Ekspozīcija

Electronic theatre controls

ETC ir pasaules līmeņa uzņēmums apgaismojuma un riginga tehnoloģiju ražošanā, kura piedāvā profesionālus rīkus teātros, baznīcās, restorānos, viesnīcās, skolās un citos pasākumos. Uzņēmums dibināts 1975. gadā, un tas lepojas ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi un plašu klientu atbalstu visā pasaulē.

Ayrton

Ayrton ir franču uzņēmums, kas dibināts 2001. gadā, un specializējas kustīgo LED gaismas produktu izstrādē izklaides un arhitektūras industriju pilietojumiem. Kopš 2010. gada Ayrton ir izveidojis spēcīgas partnerattiecības ar citiem franču uzņēmumiem, lai radītu inovatīvus gaismas risinājumus gaismu dizaineriem.

Disguise

Disguise ir platforma, kas ļauj radošiem cilvēkiem un tehnoloģiju entuziastiem radīt iespaidīgas vizuālos dizainus, apvienojot produkcijas programmatūru ar mediju servera aparatūru. Tā ļauj veidot tiešraides vizuālus sarežģītos videomateriālos un piedāvā elastīgas iespējas projektu izstrādei un prezentācijai dažādos mērogos. Disguise tehnoloģija atvēra jaunas iespējas vizuālo dizainu radīšanā, integrējoties ar citām tehnoloģijām.

Kompānija NA

Kompānija "NA", dibināta 1994. gadā, ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas skatuves gaismekļu ražošanā un gaismas dizaina izveidē. Ražotās iekārtas ir izmantotas starptautiski atzītos pasākumos un koncertos, kā arī uzņēmums piedāvā plašu ražošanas un projektēšanas iespēju klāstu.

Catchbox

Catchbox sākotnēji radās no vēlmes uzlabot mikrofona nodošanas procesu universitātes lekcijās, un to izveidoja izmantojot vienkāršus materiālus, kļūstot par pasaules pirmo mikrofonu, ko var mest. Uzņēmums ir augstas kvalitātes produktu piegādātājs, piedāvā inovatīvus risinājumus pasākumu un izglītības nozarēs.

Gamechanger Audio

Gamechanger Audio ir mūziķu un inženieru komanda, kuras mērķis ir ieviest inovāciju un oriģinalitāti mūsdienīgajās mūzikas ierīcēs. Viņu sākotnējais projekts bija pedālis ģitārai un citiem instrumentiem, bet kopš tā laika viņi ir kļuvuši par nozares vadošo zīmolu, cenšoties radīt un atklāt jaunus elektroniskus mūzikas risinājumus.

Erica Synths

Erica Synths - inženieru un mūziķu komanda, kas strādā cītīgi, lai piedāvātu moduļus un instrumentus, kas izceļas no masas ar savu skaņu, izskatu un funkcionalitāti.

Hackmotion

HackMotion piedāvā uz rokas piestiprināmās kustību uztveres ierīces un pielāgotu programmatūru, lai uzlabotu amatieru sportistu sniegumu. Viņu mērķis ir būt šīs nozares pasaules līderiem, sadarbojoties ar vadošajiem treneriem un sportistiem, piedāvājot inovatīvas treniņa metodes.

Vieta

  • Pasākums notiks Mežaparka Lielās estrādes “Kokaru zālē”.
  • Ja rodas jautājumi, sazinieties ar mums
  • E-pasts: marketing@na.lv
  • Tālrunis: +371 2 64 64 902

Ostas prospekts 11
Ziemeļu rajons
Rīga
LV-1034

Waze Logo

REĢISTRĒTIES

KIT ir lieliska vieta, kur satikt līdzīgi domājošos un radīt jaunas tendencences nozarē. Kopīgi rast atbildes un iespējams, arī tik pat daudz jaunu jautājumu.

Spied šeit lai reģistrētos